"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Карантин

Шановні пацієнти!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
від 16 березня 2020 р. № 215 з 12 березня по 3 квітня в УНПЦЕХ,ТЕОіТ запроваджуються карантинні заходи.
Ми продовжуємо працювати в умовах карантину.

Тимчасово припиняються проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних.
Центр прийматиме лише пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги.
Дякуємо за розуміння та просимо слідкувати за подальшою інформацією на нашому сайті та на сторінці Facebook

СУЧАСНА ДИТЯЧА ЕНДОКРИНОЛОГІЯ. ЛЬВІВ, 2020.

СУЧАСНА ДИТЯЧА ЕНДОКРИНОЛОГІЯ. ЛЬВІВ, 2020.

28 травня 2020 р. у конференц-залі готелю «Дністер» (м. Львів, вул. Яна Матейка 6) відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна дитяча ендокринологія».

Організаторами курсу виступають:

– Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України

– ВГО «Асоціація дитячих ендокринологів України».

З усіх питань стосовно конференції, ми з задоволенням надамо відповідь.

*Голова організаційного комітету Наталія Борисівна Зелінська, e-mail: znb@ukr.net

*Щодо реєстрації, розміщення та інших питань просимо звертатися до технічного партнера заходу ТОВ «Лайт Тревел»: Сніжана Яковенко тел. +38067 638 49 89, e-mail: event@lightravel.com

Програма конференції

Перенесення дати конференції

Шановні колеги!

Важлива інформація щодо заходу, запланованого на 03 квітня 2020 року: СУЧАСНА ДИТЯЧА ЕНДОКРИНОЛОГІЯ. ЛЬВІВ, 2020!

Як ви знаєте, у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією через вірус грипу COVID-19, введено обмеження на проведення масових заходів. Ми усвідомлюємо потенційну небезпеку поширення коронавірусу і відповідально ставимося до ситуації, що склалася. Тому вирішили відтермінувати проведення 03 квітня 2020 р. у конференц-залі готелю «Дністер» (м. Львів, вул. Яна Матейка 6) науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасна дитяча ендокринологія».
Акцентуємо вашу увагу на тому, що захід не скасовано, а лише перенесено на 28 – 29 травня 2020 року. Дата перенесення заходу попередня.

Стежте за оновленнями нашої сторінки у Facebook.

Організатори заходу

Ліцензоване антиплагіатне програмне забезпечення

Шановні Колеги!

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України придбав ліцензоване антиплагіатне програмне забезпечення
Академічна доброчесність – важлива основа сталого розвитку вітчизняної науки, а запобігання її порушенню, у першу чергу плагіату, є невід’ємним завданням стейкхолдерів наукового процесу. На виконання вимог законодавства України у галузі освіти і науки, а також усвідомлюючи ключову роль державних освітніх та дослідницьких закладів у цьому процесі, адміністрація Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України запровадила систему перевірки на плагіат всіх академічних текстів, які оприлюднюються під егідою Центру. До них належать манускрипти статей, поданих до рецензованого наукового медичного видання «Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія», а також тексти дисертаційних робіт, що плануються до захисту. З цією метою було придбано ліцензійне програмне забезпечення StrikePlagiarism.com, що дозволяє широко застосовувати найновітніші алгоритми детекції плагіату. Водночас, система дає значні можливості для порівняння текстів із внутрішньою базою даних, яка об’єднує практично всі медичні університети та інститути України. Інтерпретація звіту подібності, а також загальне адміністрування системою, здійснюється сертифікованим фахівцем у галузі виявлення академічного плагіату.
З метою отримання додаткової інформації просимо звертатися за електронною адресою uspces.sci@gmail.com.
Адміністрація центру

СУЧАСНА ДИТЯЧА ЕНДОКРИНОЛОГІЯ. ЛЬВІВ, 2020.

СУЧАСНА ДИТЯЧА ЕНДОКРИНОЛОГІЯ. ЛЬВІВ, 2020.

03 квітня 2020 р. у конференц-залі готелю «Дністер» (м. Львів, вул. Яна Матейка 6) відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна дитяча ендокринологія».

Організаторами курсу виступають:

– Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України

– ВГО «Асоціація дитячих ендокринологів України».

З усіх питань стосовно конференції, ми з задоволенням надамо відповідь.

*Голова організаційного комітету Наталія Борисівна Зелінська, e-mail: znb@ukr.net

*Щодо реєстрації, розміщення та інших питань просимо звертатися до технічного партнера заходу ТОВ «Лайт Тревел»: Сніжана Яковенко тел. +38067 638 49 89, e-mail: event@lightravel.com

Програма конференції

25-річчя Центру

Привіт, Друзі!
Центру 25 років!
З нагоди 25 річниці з дня створення Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України Адміністрація вітає весь колектив Центру.
В цей урочистий день хочеться побажати всім нам нових вагомих здобутків, взаємопідтримки, сил та наснаги в нашій нелегкій праці. Здоров’я Вам та Вашим рідним.
Зі святом!

Конференція з нагоди «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії» з нагоди 25-річчя заснування Центру

4-5 жовтня 2019 року в конгрес холі готелю “Президент” відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії» з нагоди 25-річчя заснування Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

На відкритті науково-практичної конференції «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії»  Ми отримали найщиріші привітання від Загрійчука Михайла Степановича – заступника міністра охорони здоров’я; Тронько Миколи Дмитровича – директора ДУ «Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України», доктора медичних наук, професора, академіка та віце-президента НАМН України, член-кореспондента НАН України; Караченцева Юрія Івановича – директора ДУ «Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України», доктора медичних наук, професора, член-кореспондента НАМН України; Кубанського Сергія Анатолійовича – голови Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я.

До нас завітав Борис Микитович Маньковський — член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Fernando Peralta MD, PhD керівник відділу ендокринології і харчування лікарні Сеговії, віце-президент Леонського Іспанського товариства ендокринології, діабету і харчування поділився досвідом лікування цукрового діабету в Іспанії з нашими колегами.

 

Виїзд у регіони

11-12 вересня 2019 року командою фахівців дитячих ендокринологів, офтальмологів, невролога та психолога з Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ МОЗ України, м. Дніпра, м. Києва спільно з місцевими фахівцями за ініціативи ВГО «Асоціація дитячих ендокринологів» було проведене обстеження дітей, хворих на цукровий діабет Донецької області. В містах Слов’янськ, Покровськ і Краматорськ було проконсультовано 135 дітей.

В останній день для ендокринологів, педіатрів, сімейних лікарів, інтернів було проведено практичну конференцію з актуальних питань профілактики, діагностики та сучасного лікування цукрового діабету у дітей і підведено підсумки оглядів дітей.

Згідно домовленості з Департаментом охорони здоров’я Донецької ОДА буде продовжена практика консультативної допомоги дітям області з ендокринною патологією дитячими ендокринологами Центру і НДСЛ ОХМАТДИТ з використанням телемедицини.

На березень 2020 року заплановане проведення обстеження дітей з цукровим діабетом в Луганській області.