"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Наша клініка

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України (англ. Ukrainian scientific and practical center of endocrine surgery, transplantation of endocrine organs and tissues of The Ministy of Health of Ukraine) — є провідною науково-дослідною установою МОЗ України в галузі ендокринології та ендокринної хірургії.

Історія створення

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України заснований відповідно до Указу Президента України від 19 листопада 1994 р. № 694/94 «Про Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин» як головна науково-дослідна установа Міністерства охорони здоров'я України з питань ендокринології, ендокринної хірургії та трансплантації ендокринних органів і тканин.

Видавнича діяльність

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України забезпечує видання наукового медичного журналу «Clinical endocrinology and endocrine surgery = Клінічна ендокринологія та ендокринна хірургія»

Напрямки та специфіка діяльності

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України — це установа ендокринологічного профілю, де впроваджуються у практику як власні розробки, так і елементи світового досвіду хірургічного та терапевтичного лікування хворих

Директори

  • Комісаренко Ігор Васильович (1994—1999 рр.)
  • Малижев Вадим Олексійович (1999—2001 рр.)
  • Ларін Олександр Сергійович (2001—2018 рр.)
  • Товкай Олександр Андрійович (з 2018 року)

image-divider