"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Відвідування Козелецької громади

14 листопада 2022 року, в рамках заходу присвяченому Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом, фахівці Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України (УНПЦЕХ, ТЕОіТ МОЗ України), за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, відвідали Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги та оглянули близько 70 пацієнтів, з них 7 дітей, в тому числі з багатодітних сімей.

Лікарями Центру були вперше виявлені пацієнти з порушенням глікемії натще, яким надані рекомендації щодо подальшого обстеження та медичного нагляду. 

Проведена корекція лікування цукрового діабету, дифузного токсичного зобу та іншої патології, надані рекомендації щодо профілактики розвитку ускладнень не тільки ендокринної патології, а й супутніх захворювань (гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, тощо).

Це перший виїзд нашої мобільної бригади на власному авто швидкої допомоги.  

Висловлюємо щиру вдячність благодійникам фонду AGA UCRAINA, Антоніо Корредойру, Наталії Афоніній, Олександру Полтавцеву, благодійному фонду «КОЛО», Павлу Єлізарову, Миколі Катеринчуку, МГО «Міжнародне об’єднання «Народний адвокат» за автомобіль швидкої допомоги, наданий УНПЦЕХ, ТЕОіТ МОЗ України.

Звертаємо Вашу увагу, в УНПЦЕХ, ТЕОіТ МОЗ України, за один день можна пройти обстеження, отримати результати лабораторних досліджень, заключення УЗД та пункційної біопсії, при необхідності пройти спіральну комп’ютерну томографію, отримати консультації лікарів суміжних спеціальностей, а у складних випадках – провести консиліум лікарів для визначення подальшої тактики лікування.

У разі необхідності можна пройти обстеження та лікування в умовах стаціонарних відділень Центру (ендокринологічного та хірургічного профілю) за адресою:

м. Київ, Кловський узвіз 13-А.

Для отримання консультацій та проходження обстежень ви можете звернутися до нашої реєстратури:

044 254 54 62

067 170 86 37

063 225 79 59

050 415 18 61

Збережемо ендокринне здоров’я разом!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.