"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Лягати в стаціонар або спостерігатися у лікаря-спеціаліста за місцем проживання — вибір пацієнта. Але якщо лікар підозрює у вас або вашої дитини хронічне захворювання, або діагноз під сумнівом, найкраще госпіталізуватися в клініку для комплексного обстеження та лікування. Найчастіше, потрапити в стаціонар нескладно.

  1. Самий простий, швидкий і дешевий спосіб потрапити в стаціонар для обстеження і лікування — отримати направлення у лікуючого лікаря. Лікар виписує напрям, якщо діагноз поставити важко на підставі скарг та лабораторних аналізів поліклініки.
  2. Зверніться за напрямком до будь-якого лікаря поліклініки, якщо стан гостре, вимагає спостереження та негайного лікування. Якщо вашого лікаря немає на місці, напрямок може виписати черговий лікар чи головлікар поліклініки. Також можна викликати чергового лікаря додому в будь-який день і отримати направлення в стаціонар. Після цього ви можете попрямувати в лікарню своїм ходом, зібравши речі і необхідні документи.
  3. Якщо ви не перебуваєте на обліку в поліклініці, для госпіталізації в стаціонар викличте швидку допомогу за телефоном 02. Після проведення огляду та на підставі ваших скарг лікар випише вам напрямок. Карета швидкої медичної допомоги доставить вас в приймальний спокій. При собі необхідно мати медичний поліс і паспорт.
  4. Якщо захворювання хронічне і не вимагає негайного лікування, госпіталізуються в обраний вами стаціонар за попереднім записом. Для цього зателефонуйте приймального відділення та запишіться у старшої медсестри або головного лікаря відділення. Вам призначать дату і дадуть перелік аналізів, які вам необхідно буде пройти для госпіталізації.
  5. Запишіться на платний прийом до лікаря, якщо хочете потрапити в конкретний, бажаний стаціонар. Більшість лікарів у лікарнях ведуть платні прийоми в робочий час і можуть сприяти вашої госпіталізації у своє відділення.