"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Конференція 28-29 вересня 2023 року

28 та 29 вересня 2023 року в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України відбулася щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії».

На конферерції було обговорено Клінічні практичні рекомендації для лікування вузлів щитоподібної залози, а також, проблематику щодо ендокринної хірургії, патології щитоподібної та прищитоподібних залоз, патології надниркових залоз, цукрового діабету та його ускладнень, ендокринології дитячого та підліткового віку, репродуктивного здоров’я.

Особливу увагу присвятили питання тиреоїдології за матеріалами 45-ї щорічної конференції Європейської тиреоїдної асоціації «European Thyroid Association». Водночас конференція – це майданчик, на якому була змога поділитися досягненнями у науці та практичній медицині.

Надзвичайно плідні два дні роботи конференції! Цей захід зібрав у залі близько 200 учасників з усіх регіонів України, а також відбувся за дистанційної участі фахівців Сполучених Штатів Америки та Чеської Республіки. Понад 29 тисяч учасників онлайн формату були присутні на конференції. Ми пишаємося, що цей захід є цікавим та затребуваним для ендокринної спільноти.

З привітальним словом, до учасників звернувся директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, професор Олександр Товкай. Крім того, розповів про співпрацю з Європейською тиреоїдною асоціацією та доповів про результати участі делегації українських науковців та ендокринних хірургів на 45-й щорічній конференції Європейської тиреоїдної асоціації, а саме за результатами участі у конференції:

– прийнято до членства в Європейській тиреоїдній асоціації 8 співробітників нашого Центру;

– представлено 4 доповіді наукових співробітників Центру в яких наведено, не тільки статистичні дані, але й формули, запропоновані науковцями нашої установи щодо розповсюдження онкологічних процесів та прогнозування якості життя у пацієнтів з патологією щитоподібної залози;

– досягнуто домовленостей щодо освітніх програм під егідою Європейської тиреоїдної асоціації для лікарів та науковців нашої держави.

Слід зазначити, участь у конференції сприяла зміцненню робочої та наукової співпраці з міжнародною спільнотою у галузі ендокринології, а саме тиреодології.

Робоча поїздка делегації сприяла зміцненню іміджу України на міжнародній арені у галузі медичної науки, зокрема ендокринології. Отримана інформація дозволить впровадити новітні розробки та технології діагностування та лікування профільних захворювань щитоподібної залози у населення України.

Дякуємо всім учасникам та організаторам конференції!

Нам важлива ваша підтримка та участь в обговоренні нагальних питань в ендокринній галузі, з урахуванням викликів часу, в умовах воєнного стану.

Запрошуємо до співпраці! Адже тільки разом ми постійно будемо працювати над розвитком медичної сфери, зокрема ендокринології, для блага суспільства, у тому числі у період відбудови після нашої перемоги!

Слава Україні!

Друзі, запис трансляції конференції 1 та 2 дня доступний за посиланням: https://conference.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.