"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Науково-практична конференція з міжнародною участю 30-31 травня 2024 року

30 та 31 травня 2024 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю в змішаному форматі «ЕНДОКРИННА ПАТОЛОГІЯ: МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД» в с. Татарів, Івано-Франківської області.

З вітальним словом виступив директор Центру, д.мед.н., професор Олександр Товкай, директор ДОЗ Івано-Франківської ОДА, д.мед.н., професор Олександра Бойчук, ректор Івано-Франківського національного медичного університету, д.мед.н., професор Роман Яцишин, генеральний директор КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» Ігор Дмитренко.

З доповідями виступали фахівці з провідних наукових установ України, ЗВО, провідні спікери з Німеччини, Великої Британії, США. Було розглянуто багато тем діагностики та лікування ендокринної патології у дорослих і дітей, питання репродуктивної медицини, зроблений огляд сучасних консенсусів і рекомендацій. Активна дискусія підкреслила актуальність розглянутих тем. Більше 25 тисяч переглядів свідчать про надзвичайну зацікавленість лікарів в проведеній конференції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.