"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Науково-практична конференція з міжнародною участю 30-31 травня 2024 року

30 та 31 травня 2024 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю в змішаному форматі «ЕНДОКРИННА ПАТОЛОГІЯ: МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНИЙ ПІДХІД» в с. Татарів, Івано-Франківської області.

З вітальним словом виступив директор Центру, д.мед.н., професор Олександр Товкай, директор ДОЗ Івано-Франківської ОДА, д.мед.н., професор Олександра Бойчук, ректор Івано-Франківського національного медичного університету, д.мед.н., професор Роман Яцишин, генеральний директор КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» Ігор Дмитренко.

З доповідями виступали фахівці з провідних наукових установ України, ЗВО, провідні спікери з Німеччини, Великої Британії, США. Було розглянуто багато тем діагностики та лікування ендокринної патології у дорослих і дітей, питання репродуктивної медицини, зроблений огляд сучасних консенсусів і рекомендацій. Активна дискусія підкреслила актуальність розглянутих тем. Більше 25 тисяч переглядів свідчать про надзвичайну зацікавленість лікарів в проведеній конференції.


Щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю 28 та 29 вересня 2023 року

28 та 29 вересня 2023 року в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України відбулася щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії».

На конферерції було обговорено Клінічні практичні рекомендації для лікування вузлів щитоподібної залози, а також, проблематику щодо ендокринної хірургії, патології щитоподібної та прищитоподібних залоз, патології надниркових залоз, цукрового діабету та його ускладнень, ендокринології дитячого та підліткового віку, репродуктивного здоров’я.

Особливу увагу присвятили питання тиреоїдології за матеріалами 45-ї щорічної конференції Європейської тиреоїдної асоціації «European Thyroid Association». Водночас конференція – це майданчик, на якому була змога поділитися досягненнями у науці та практичній медицині.

Надзвичайно плідні два дні роботи конференції! Цей захід зібрав у залі близько 200 учасників з усіх регіонів України, а також відбувся за дистанційної участі фахівців Сполучених Штатів Америки та Чеської Республіки. Понад 29 тисяч учасників онлайн формату були присутні на конференції. Ми пишаємося, що цей захід є цікавим та затребуваним для ендокринної спільноти.

З привітальним словом, до учасників звернувся директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, професор Олександр Товкай. Крім того, розповів про співпрацю з Європейською тиреоїдною асоціацією та доповів про результати участі делегації українських науковців та ендокринних хірургів на 45-й щорічній конференції Європейської тиреоїдної асоціації, а саме за результатами участі у конференції:

– прийнято до членства в Європейській тиреоїдній асоціації 8 співробітників нашого Центру;

– представлено 4 доповіді наукових співробітників Центру в яких наведено, не тільки статистичні дані, але й формули, запропоновані науковцями нашої установи щодо розповсюдження онкологічних процесів та прогнозування якості життя у пацієнтів з патологією щитоподібної залози;

– досягнуто домовленостей щодо освітніх програм під егідою Європейської тиреоїдної асоціації для лікарів та науковців нашої держави.

Слід зазначити, участь у конференції сприяла зміцненню робочої та наукової співпраці з міжнародною спільнотою у галузі ендокринології, а саме тиреодології.

Робоча поїздка делегації сприяла зміцненню іміджу України на міжнародній арені у галузі медичної науки, зокрема ендокринології. Отримана інформація дозволить впровадити новітні розробки та технології діагностування та лікування профільних захворювань щитоподібної залози у населення України.

Дякуємо всім учасникам та організаторам конференції!

Нам важлива ваша підтримка та участь в обговоренні нагальних питань в ендокринній галузі, з урахуванням викликів часу, в умовах воєнного стану.

Запрошуємо до співпраці! Адже тільки разом ми постійно будемо працювати над розвитком медичної сфери, зокрема ендокринології, для блага суспільства, у тому числі у період відбудови після нашої перемоги!

Слава Україні!

Перший день конференції 28.09.2023 р.

https://youtu.be/yJtum2hdSok

Другий день конференції 29.09.2023 р.

https://youtu.be/x3o7y0Bm2UA


28 – 29 вересня 2023 року в м. Київ в змішаному форматі відбулась науково-практична конференція
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ ТА ЕНДОКРИННОЇ ХІРУРГІЇ

ТЕМИ, ЩО ОБГОВОРЮВАЛИСЯ:

  • ендокринна хірургія
  • патологія щито- та прищитоподібних залоз
  • патологія надниркових залоз
  • діагностика та лікування супутніх станів
  • цукровий діабет та його ускладнення
  • ендокринологія дитячого та підліткового віку
  • репродуктивне здоров’я

ОРГАНІЗАТОР КОНФЕРЕНЦІЇ:
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ЕНДОКРИННОЇ ХІРУРГІЇ, ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ЕНДОКРИННИХ ОРГАНІВ І ТКАНИН (УНПЦЕХ, ТЕОіТ) МОЗ УКРАЇНИ
СПІВОРГАНІЗАТОР: ВГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕНДОКРИННИХ ХІРУРГІВ»
Контакти організаторів
email: conference2023@endocenter.com.ua
Заступник директора за наукових питань, д.мед.н., проф. Юзвенко Тетяна Юріївна +38 099 316 14 15
Науково-практичну конференцію погоджено та внесено в реєстр заходів Міністерства охорони здоров’я України на 2023 рік.
Учасники конференції отримають СЕРТИФІКАТ з відповідною кількістю балів згідно наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019
Представник технічного партнера ТОВ «МЕДИЧНА ОСВІТА» Ніна + 38 067 209 69 07


25 та 26 травня 2023 року з нагоди Всесвітнього дня щитоподібної залози відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендокринна патологія: мультидисциплінарний підхід». Організаторами конференції були Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, ВГО «Українська асоціація ендокринних хірургів», Івано-Франківського національного медичного університету, КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр ІФ ОР», ТОВ «Медична освіта». Захід відбувся за сприяння Міністерства охорони здоров’я України.

З привітальним словом до учасників звернулися Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, професор Олександр Товкай, заступник директора з наукових питань Центру, професор Тетяна Юзвенко, ректор Івано-Франківського національного медичного університету, член-кореспондент НАМН України, професор Микола Рожко, в.о. генерального директора КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» Святослав Цибран.

Конференцію було присвячено підвищенню рівня знань спеціалістів у галузі новітніх методів профілактики, діагностики та лікуванні, сучасних даних доказової медицини і технологічних проривів в ендокринології.

Впевнені, проведена мультидисциплінарна конференція підвищила рівень обізнаності лікарів щодо проблеми діагностики, профілактики та лікування не тільки захворювань щитоподібної залози, а також ведення пацієнтів з різною ендокринною патологією, в тому числі з цукровим діабетом.

За два надзвичайно плідні дні роботи конференції цей захід зібрав у залі понад 150 учасників з усіх регіонів України та одночасно близько 14 000 учасників онлайн формату, а також відбувся за дистанційної участі фахівців Сполучених Штатів Америки. Ми пишаємося, що цей захід є цікавим та затребуваним для ендокринної спільноти.

Дякуємо всім учасникам та організаторам конференції! Нам важлива ваша підтримка та участь в обговоренні нагальних питань в ендокринній галузі, з урахуванням викликів часу, в умовах воєнного стану.

Запрошуємо до співпраці! Адже тільки разом ми постійно будемо працювати над розвитком медичної сфери, зокрема ендокринології, для блага суспільства, у тому числі у період відбудови після нашої перемоги!

Слава Україні!

Друзі, запис трансляції конференції 1 та 2 дня доступний за посиланням: https://conference.in.ua/endo2023/


29 та 30 вересня 2022 року в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії МОЗ України відбулася щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії».

Цього року на конферерції було обговорено проблематику щодо ендокринної хірургії, патології щитоподібної та прищитоподібних залоз, патології надниркових залоз, цукрового діабету та його ускладнень, ендокринології дитячого та підліткового віку, репродуктивного здоров’я. Водночас конференція – це майданчик, на якому була змога поділитися досягненнями у науці та практичній медицині.

Надзвичайно плідні два дні роботи конференції! Цей захід зібрав у залі близько 200 учасників з усіх регіонів України, а також відбувся за дистанційної участі фахівців Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Чеської Республіки. Близько 7 тисяч учасників онлайн формату одночасно були присутні на конференції. Ми пишаємося, що цей захід є цікавим та затребуваним для ендокринної спільноти.

З привітальним словом до учасників звернулися Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, Генеральний директор Директорату медичних послуг Міністерства охорони здоров’я України Олександра Машкевич та директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, професор Олександр Товкай.

Дякуємо всім учасникам та організаторам конференції!

Нам важлива ваша підтримка та участь в обговоренні нагальних питань в ендокринній галузі, з урахуванням викликів часу, в умовах воєнного стану.

Запрошуємо до співпраці! Адже тільки разом ми постійно будемо працювати над розвитком медичної сфери, зокрема ендокринології, для блага суспільства, у тому числі у період відбудови після нашої перемоги!

Слава Україні!!!


Шановні лікарі,

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України та Всеукраїнської Асоціації безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів

запрошує Вас на продовження серії наукової школи-семінару
«Ендокринна патологія: клінічний розбір та експертні поради»
09 грудня 2021 року о 16.00

Участь безкоштовна.

Теми, що будуть розглянуті:

Діагностика цукрового діабету та Комплексна міждисциплінарна допомога пацієнту з ЦД 2 типу
Юзвенко Т.Ю., д.мед.н., професор, заступник директора з наукової роботи Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України

Хронічна хвороба нирок у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу: погляд нефролога
Кушніренко С.В., д.мед.н. лікар нефролог, професор кафедри нефрології і нирково-замісної терапії, НУОЗ України імені П.Л. Шупика,

Клінічний випадок: «Коморбідний пацієнт з ЦД2 типу: від проблем до нових рішень
Сінгх Канварджіт, к.мед.н., завідувач консультативної поліклініки, лікар ендокрінолог Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

Модератор: Юзвенко Т.Ю., д.мед.н., професор, заступник директора з наукової роботи Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України

 Учасники науково-практичної школи-семінару мають змогу задати питання спікерам у Вайбер за номером 067-986-72-56 або gmail-акаунта на YouTube та отримати відповіді.

Партнери заходу:

Компанія Астразенека  (https://www.astrazeneca.ua/)

Компанія Сінево  (https://www.synevo.ua/)

Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь до нас за телефонами або e-mail вказаними нижче з 10:00 до 18:00

Контактні телефони:

067-233-75-91; 067-986-72-56; 097-162-24-59; 068-509-62-39; 068-509-22-20

E-mail: asprofosvit@gmail.com


ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ-ЗАПРОШЕННЯ

Вельмишановний (а) колего _____________________________ !

від імені організаційного комітету маємо честь запросити Вас взяти участь в роботі науково-практичної конференції

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ ТА ЕНДОКРИННОЇ ХІРУРГІЇ 30 вересня – 1 жовтня 2021 року

за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4 та в форматі онлайн. Початок о 9.00.

Участь слухачів ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНА

Участь в очному форматі – 500 грн (при оплаті до 29 вересня, реквізити надсилаються після реєстрації)

ОРГАНІЗАТОР КОНФЕРЕНЦІЇ: УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ЕНДОКРИННОЇ ХІРУРГІЇ, ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ЕНДОКРИННИХ ОРГАНІВ І ТКАНИН (УНПЦЕХ, ТЕОіТ) МОЗ України

ТЕМИ, ЩО ПРОПОНУЮТЬСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ:

– ендокринна хірургія

– патологія щито- та прищитоподібних залоз

– патологія надниркових залоз

– цукровий діабет та його ускладнення

– ендокринологія дитячого та підліткового віку

 – репродуктивне здоров’я

Планується видання матеріалів конференції. Вимоги до тез на сайті. Тези надсилати на conference2021@endocenter.com.ua

Науково-практичну конференцію погоджено та внесено в реєстр заходів МОЗ України на 2021 рік. Учасники конференції отримають СЕРТИФІКАТ з відповідною кількістю балів згідно наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019

Контакти організаторів email: conference2021@endocenter.com.ua

Юзвенко Тетяна Юріївна +38 099 316 14 15

Представник технічного партнера ТОВ «Ворлдсервіс Груп» Ніна + 38 067 209 69 07


Шановні лікарі!

Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України запрошує Вас на продовження серії наукової школи-семінару

«Ендокринна патологія в практиці сімейного лікаря: клінічний розбір та експертні поради»

08 червня 2021 року о 16.00

Участь безкоштовна.

Теми, що будуть розглянуті:

  • Діалоги експертів. Дискутабельні питання тиреодології (за підтримки компанії Асіно)

Товкай О.А., д.мед.н., директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, Заслужений лікар України

Юзвенко Т.Ю., д.мед.н., професор, заступник директора з наукової роботи Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України

Семенюк Л.М., д.мед.н., професор, завідувач відділу репродуктивної медицини та хірургії Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин, МОЗ України

  • Розширення повноважень сімейних лікарів в ендокринології: як підготуватись до нової відповідальності

Юзвенко Т.Ю., д.мед.н., професор, заступник директора з наукової роботи Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України

Чендей Т.В., к.мед.н., доцент кафедри внутрішніх хвороб Ужгородського Національного Університету

Учасники науково-практичної школи-семінару мають змогу задати питання спікерам у Вайбер за номером 067-986-72-56  або gmail-акаунта на YouTube та отримати відповіді

Партнери заходу:

Компанія Асіно (https://acino.ua)

Компанія Санофі  (https://www.sanofi.ua/)

Технічний організатор Група компаній «Професіонал-Івент»

Якщо у Вас виникають запитання, будь ласка, звертайтесь до нас за телефонами або e-mail вказаними нижче з 10:00 до 18:00

Контактні телефони:

067-233-75-91; 067-986-72-56; 097-162-24-59; 068-509-62-39; 068-509-22-20

E-mail: asprofosvit@gmail.com


З Днем народження Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України!

З нагоди створення Центру 1-2 жовтня 2020 р. відбулася щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЕНДОКРИНОЛОГІЇ ТА ЕНДОКРИННОЇ ХІРУРГІЇ» (в онлайн-форматі)

Організатор: Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

В конференції прийняли участь лікарі: ендокринологи, дитячі ендокринологи, педіатри, хірурги, лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапевти, акушери-гінекологи, кардіологи, генетики, лікарі функціональної та променевої діагностики, патоморфологи, працівники кафедр вищих медичних навчальних закладів України, лікарі-інтерни, студенти, представники фармацевтичних фірм.

Відбулися доповіді фахівців з провідних наукових установ Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії наук та Національної академії медичних наук України, а саме: Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України», ДУ «Інститут проблем ендокринної патології імені В.Я.Данилевського НАМН України», Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска», Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», Івано-Франківського державного медичного університету, Львівського обласного радіологічного диспансеру та запрошених іноземних спікерів з США, Чехії, Великої Британії.

Доповіді були присвячені актуальним питанням ендокринології, ендокринній хірургії, роботизованій хірургії, метаболічній хірургії, репродуктології, а саме діагностиці, лікуванню й профілактики різних ендокринних порушень в дорослих і дітей.


КОНФЕРЕНЦІЯ 4-5 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ

4-5 жовтня 2019 року в конгрес холі готелю “Президент” відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії» з нагоди 25-річчя заснування Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

На відкритті науково-практичної конференції «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії»  Ми отримали найщиріші привітання від Загрійчука Михайла Степановича – заступника міністра охорони здоров’я; Тронько Миколи Дмитровича – директора ДУ «Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України», доктора медичних наук, професора, академіка та віце-президента НАМН України, член-кореспондента НАН України; Караченцева Юрія Івановича – директора ДУ «Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України», доктора медичних наук, професора, член-кореспондента НАМН України; Кубанського Сергія Анатолійовича – голови Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я.

До нас завітав Борис Микитович Маньковський — член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Fernando Peralta MD, PhD керівник відділу ендокринології і харчування лікарні Сеговії, віце-президент Леонського Іспанського товариства ендокринології, діабету і харчування поділився досвідом лікування цукрового діабету в Іспанії з нашими колегами.