"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Хірургічне відділення є структурним підрозділом Клініки УНПЦЕХ,ТЕОІТ МОЗУ співробітники якого надають висококваліфіковану спеціалізовану консультативно-лікувальну допомогу пацієнтам з ендокринною патологією в поліклінічних та стаціонарних умовах.

Основний напрямок роботи відділення – оперативне лікування всіх ендокринних захворювань (пухлини щитоподібної, прищитоподібних та надниркових залоз).

Стратегія і тактика хірургічного лікування та анестезіологічного забезпечення завжди спрямовані на збереження та покращення якості життя пацієнта.

В нашій діяльності широко застосовуються найсучасніші алгоритми доопераційного обстеження та хірургічного втручання згідно міжнародних протоколів з доповненням унікальних для України методик. За десятиліття плідної командної праці накопичено унікальний досвід лікування захворювань прищитоподібних залоз.

Унікальні методики, що значно підвищують безпеку оперативних втручань:

– прецизійне виділення гортанних нервів під контролем найсучаснішої апаратури для електронейромоніторингу (профілактика голосових порушень);

– реіннервація гортані – лікування голосових порушень, які є можливими наслідками тиреоїдної хірургії;

– інтраопераційне експрес-гістологічне дослідження – забезпечення максимальної ефективності лікування всі видалені тканини;

– післяопераційний моніторинг рівня паратгормону в сироватці крові та вивчення основних функцій гортані – рання діагностика та профілактика післяопераційних ускладнень;

– імуноцитохімічне (передопераційно) та імуногістохімічне (післяопераційно) дослідження пухлин – підвищення точності діагностики та покращення результатів хірургічного лікування.

Хірургічне лікування патології надниркових залоз починається з ретельного лабораторного та інструментального обстеження (УЗД, СКТ) і здійснюється малоінвазивним ендоскопічним методом на апаратурі експертного класу.

Можливе виконання малоінвазивних загальнохірургічних операцій.

Висококваліфікований колектив хірургічного відділу, який працює в нерозривному взаємозв’язку з анестезіологічним відділенням та іншими підрозділами Центру, готовий надати допомогу на найвищому рівні всім бажаючим.

Ми відкриті для всіх.

ВОЙТЕНКО Володимир Володимирович

ВОЙТЕНКО Володимир Володимирович

завідувач хірургічного відділення