"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Хірургічне відділення є структурним підрозділом хірургічного відділу УНПЦЕХ співробітники якого надають висококваліфіковані консультації з питань лікування пацієнтів з ендокринною патологією та здійснюють їх подальшу госпіталізацію у відділення ендокринної хірургії.

Для проведення хірургічних операцій застосовується пацієнторієнтовний мультидисциплінарний підхід. Основні напрямки – хірургія щитоподібної, прищитоподібних та надниркових залоз в повному обсязі.

Стратегія і тактика хірургічного втручання та анестезіологічного забезпечення завжди спрямовані на збереження та покращення якості життя пацієнта. Для цього застосовуються алгоритми доопераційного обстеження та хірургічного втручання згідно міжнародних протоколів з доповненням унікальних для України методик. За десятиліття плідної командної праці накопичено унікальний досвід лікування захворювань прищитоподібних  залоз – первинного гіперпаратиреозу, як самостійного захворювання так і в складі синдромів множинної ендокринної неоплазії, вторинного і третинного гіперпаратиреозу у пацієнтів з хронічною хворобою нирок.

Традиційне хірургічне лікування  доброякісних та злоякісних пухлин щитоподібної залози, дифузного токсичного зобу доповнюється новими розробленими та впровадженими в практичне повсякденне застосування методами прецизійного виділення гортанних нервів під контролем найсучаснішої апаратури для електронейромоніторингу.  Особливе значення приділяється попередженню голосових порушень, які є можливими наслідками тиреоїдної хірургії, для досягнення цієї мети розроблені і впроваджені методи реіннервації гортані, що дозволяють зберегти або відновити голосову функцію. Для забезпечення максимальної ефективності лікування всі видалені тканини проходять інтраопераційне експрес-гістологічне дослідження, а обов’язковий контроль рівня кальція та паратгормону в сироватці крові та вивчення основних функцій гортані, які проводяться у поопераційний період значно підвищують безпеку оперативних втручань та дозволяють своєчасно застосувати лікувально-профілактичні заходи.

Хірургічне лікування патології наднирникових залоз починається з ретельного лабораторного та інструментального обстеження (УЗД, СКТ) і здійснюється малотравматичним ендоскопічним методом. Можливе виконання симультантних загальнохірургічних операцій.

Висококваліфікований колектив хірургічного відділу в складі трьох докторів медичних наук, двох кандидатів медичних наук, хірургів вищої категорії, який працює в нерозривному взаємозв’язку з анестезіологічним відділенням та іншими підрозділами Центру, готовий надати допомогу на найвищому рівні всім бажаючим.

Ми відкриті для всіх.

Наше кредо «Тут працюють з людьми та для людей»

ВОЙТЕНКО Володимир Володимирович

ВОЙТЕНКО Володимир Володимирович

завідувач хірургічного відділення