"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Консультативна поліклініка є структурним підрозділом Центру. Поліклініка надає спеціалізовану консультативну допомогу хворим з ендокринною, кардіологічною, офтальмологічною, гінекологічною, урологічною патологією, проводить профілактичну роботу серед населення, впроваджує нові методи діагностики і лікування.

Щорічно консультативну поліклініку відвідують ~80 тис. громадян з усіх куточків України та світу. Біля 52% річних відвідувань з різних регіонів України.

Організаційна структура консультативної поліклініки відповідає мировому рівню та обсягам ендокринологічної допомоги, дозволяє дотримуватися повноцінного медичного маршруту пацієнтів, забезпечити доступність та якість медичної допомоги. Щоденно в поліклініці приймають лікарі більш ніж 12 спеціальностей.

В роботі поліклініки використовуються маршрути руху пацієнта, розроблені в стінах нашого Центру, які дозволяють у переважній більшості випадків протягом однієї доби провести усі необхідні кваліфіковані консультації та обстеження пацієнта на сучасному обладнанні, отримати результати обстежень, встановити діагноз та визначити тактику подальшого ведення пацієнта. Зазначене є унікальним прикладом для закладів охорони здоров’я України з вищою акредитацією.

Поліклініка Центру акредитована міжнародним сертифікатом якості ISO 9001.

 

Напрямки консультації поліклініки:

Ендокринологія

Ендокринна хірургія

Дитяча ендокринологія

Ендокринна гінекологія

Урологія

Кардіологія

Дерматовенерологія

Офтальмологія

Отоларингологія

Неврологія

Терапія

Ортопедія – Травматологія

Діабетична стопа (хірургія)

Мануальна терапія

Стоматологія

Мамологія (онколог)

 

СІНГХ Канварджіт

СІНГХ Канварджіт

завідувач консультативної поліклініки