"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Основний напрямок наукової роботи – вивчення патогенезу, вдосконалення діагностики та оптимізація підходів до профілактики і лікування цукрового діабету та його хронічних мікросудинних (ретинопатія, нефропатія) і макросудинних (інфаркт міокарда, інсульт, гангрена нижніх кінцівок) ускладнень, нейропатій.

У відділі здійснюється моніторинг рівня глюкози у крові, добової глюкозурії та протеїнурії, визначається рівень глікованого гемоглобіну; досліджуються біохімічні показники, що відображають стан мінерального обміну, функцію нирок і печінки.

У відділі застосовуються сучасні інструментальні, біохімічні методи дослідження: добове моніторування артеріального тиску, велоергометрія, ультразвукова діагностика, визначення імунологічних показників.

Створені і впроваджуються нові сучасні методи діагностики і лікування цукрового діабету та його хронічних ускладнень, які підтверджені патентами. Результатом науково-дослідної роботи є видання монографій, великої кількості публікацій в Україні і за кордоном.

Лікувальну допомогу отримують пацієнти наступних категорій:

  • із вперше виявленим цукровим діабетом
  • із складно класифікованими формами цукрового діабету
  • з множинними ускладненнями ЦД (діабетична ретинопатія, діабетична нефропатія, діабетична нейропатія) і супутніми захворюваннями (серцево-судинними, щитоподібної залози і т.д.)
  • з показаннями до переведення на помпову інсулінотерапію для здійснення установки помпи.

 

ПАНЬКІВ Володимир Іванович

ПАНЬКІВ Володимир Іванович

завідувач відділу профілактики, лікування цукрового діабету та його ускладнень
kamagra