"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Відділення діабетичної стопи створено у 2015 році, як основна невід’ємна частина подологічної служби Центру і працює згідно міжнародного сертифіката якості ISO 2001. Це єдиний в Україні лікувальний підрозділ, де сконцентровані професійний досвід та висока кваліфікація співробітників відділення, мультидисциплінарний підхід в комплексному лікуванні ускладненої стопи діабетика згідно міжнародних світових стандартів.

За рахунок виконання ендоваскулярних реконструктивних операцій на артеріальному руслі шляхом реваскуляризації судин відновлюється периферичний артеріальний кровообіг нижніх кінцівок.

Застосування сучасних апаратних методів обробки інфікованої тканини (ультразвуковий дебрітмент), вакуумної терапії ран (NPWT), впровадження сучасних перев’язувальних ранових покриттів у комплексному лікуванні ускладнених форм синдрому діабетичної стопи, дозволяють оптимізувати умови перебігу ранового процесу та досягти задовільних клінічних результатів.

В комплексну лікувальну програму   впроваджені наступні методи:

  • ультразвукова кавітація ран
  • лікування інфікованих ран методом негативного тиску ( VAC-терапія)
  • удосконаленні види відновлювально-реконструктивних операцій на ступні та аутопластичного закриття ран (шкірна-жирова пластика об’ємних ран, аутодермопластика в поєднанні з VAC системою)
  • інноваційні клітинно-тканинні технології в лікуванні ран
  • застосування сучасних ранових покриттів , стимуляторів репарації та загоєння
  • апаратна обробка стоп, медичний педикюр

СВИРИДОВ Микола Васильович

СВИРИДОВ Микола Васильович

завідувач відділення діабетичної стопи