"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

16.09.2019

Выражаю сердечную благодарность докторам – Семенюк Людмиле Николаевне, Кунатовскому Михаилу Владимировичу за проявленный высокий профессионализм, доброе отношение при лечении, а также за высокую четкость и организованность работы всего персонала.
Всему медицинскому персоналу – огромное спасибо!

 

Татьяна

27.09.2019

На початку вересня місяця, я проходила плановий огляд у центрі. І так склалося в моєму житті, що стався той рідкісний випадок, коли завдяки професіоналізму лікаря УЗД діагностики, Стоцької Людмили Володимирівни мені був подарований величезний шанс на життя.
Щиро вдячна за вчасне діагностування хвороби лікарям – Стоцькій Людмилі Володимирівні та Уріній Марині Олександрівні(лікарю-рентгенологу).
Чудові лікарі, які люблять свою справу і пацієнтів, яким не шкода витраченого часу для людини. Дякую за високий професіоналізм, людське ставлення, увагу та привітність.
Дякую, лікарю-лаборанту Дашук Тетяні Іванівні, дуже позитивній людині, за швидкий результат аналізу необхідного для проведення КТ.
Безмежно вдячна. Більше б таких спеціалістів з людським відношенням .
Від душі бажаю Вам здоров»я та довгих років життя.

Лариса

03.01.2012

Висловлюю найщиріші слова подяки ендокринним хірургам Січінава Ревазу Мір’яновичу та Смоляру Віктору Андрійовичу за проведену мені операцію 10.12.2019 року. Це справжні професіонали своєї справи. спеціалісти від Бога. Жодної хвилини не сумніівалася в їхній фаховій компетенції, довірилася їм і, маємо результат: операція прошла успішно, гістологія – добра, рубець – косметичний. Головне, самопочуття – задовільне. Взагалі, час перебування в хірургічному відділенні минув швидко і на позитиві. Весь медичний персонал від молодших медичних сестер до чергуючих лікарів – чуйні, людяні. сімлінні, доброзмчливі, організовані. Окремо хотілося подякувати бригаді анестезіологів, особливо Володимиру Івановичу, за професіоналізм і скромність

 

Рашевська Ольга

08.12.2019

Выражаю огромную благодарность хирургам которые сделали мне операцию в ноябре 2019 года, Паламарчуку Владимиру Александровичу и Мазуру Олегу Васильевичу. Очень внимательные, добросовестные хирурги, шов красивый, косметический. Всем рекомендую в случае необходимости обращаться к ним за помощью. Всем здоровья и победы над болезнями!

 

Ирина

Обов'язково