"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Конференція 2022

29 та 30 вересня 2022 року в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії МОЗ України відбулася щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «Актуальні питання ендокринології та ендокринної хірургії».

Цього року на конферерції було обговорено проблематику щодо ендокринної хірургії, патології щитоподібної та прищитоподібних залоз, патології надниркових залоз, цукрового діабету та його ускладнень, ендокринології дитячого та підліткового віку, репродуктивного здоров’я. Водночас конференція – це майданчик, на якому була змога поділитися досягненнями у науці та практичній медицині.

Надзвичайно плідні два дні роботи конференції! Цей захід зібрав у залі близько 200 учасників з усіх регіонів України, а також відбувся за дистанційної участі фахівців Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Чеської Республіки. Близько 7 тисяч учасників онлайн формату одночасно були присутні на конференції. Ми пишаємося, що цей захід є цікавим та затребуваним для ендокринної спільноти.

З привітальним словом до учасників звернулися Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, Генеральний директор Директорату медичних послуг Міністерства охорони здоров’я України Олександра Машкевич та директор Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, професор Олександр Товкай.

Дякуємо всім учасникам та організаторам конференції!

Нам важлива ваша підтримка та участь в обговоренні нагальних питань в ендокринній галузі, з урахуванням викликів часу, в умовах воєнного стану.

Запрошуємо до співпраці! Адже тільки разом ми постійно будемо працювати над розвитком медичної сфери, зокрема ендокринології, для блага суспільства, у тому числі у період відбудови після нашої перемоги!

Слава Україні

Друзі, запис трансляції конференції 1 та 2 дня доступний за посиланням: https://conference.in.ua/endo2022/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.