"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Візит міністра

Дорогі друзі!
Ми раді поділитися з вами хорошими новинами.
05 січня 2022 року відбувся візит Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та заступника Міністра Богдана Боруховського до нашої установи. Спілкування з державними посадовцями дають надію на позитивне вирішення нагальних проблем нашого Центру, що надає високоспеціалізовану допомогу дорослому та дитячому населенню України з ендокринною патологією, серед якої провідне місце посідає цукровий діабет і його ускладнення, патологія щитоподібної, прищитоподібних та надниркових залоз.
Колектив Центру – це висококваліфіковані лікарі та науковці, середній та молодший медичний персонал. Можливості Центру потужні, однак для розвитку, модернізації та технічного переоснащення заклад потребує реконструкції будівлі, що дозволить розширити спектр діагностичних методів дослідження, надання профілактично-лікувальної медичної допомоги ще більшій кількості пацієнтів, які її потребують.
Попереду велика робота, але за підтримки держави у проведенні реконструкції, Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерство охорони здоров’я України вийде на новий, найбільш потужний рівень надання медичної допомоги, що дозволить зберегти ендокринне здоров’я нації.
Колектив Центру дякує Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку та заступнику Міністра Богдану Боруховському за підтримку та відкрите спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.