"Збережемо ендокринне здоров'я нації"
Гаряча лінія
(044) 254-54-62
Час роботи
Пн - Пт: 08:00 - 17:00

Комп’ютерна томографія (КТ) – це високоінформативний метод дослідження, в основі якого є отримання пошарових зображень тіла людини за допомогою рентгенівських променів,  що виробляє спеціальна рентгенівська трубка. Рентгенівські промені, що проходять крізь область діагностичного інтересу, сприймаються багатоканальними детекторами із подальшою компютерною обробкою та отриманням зображень.

КТ дозволяє отримати детальні зображення головного мозку, органів шиї, грудної та черевної порожнини, порожнини тазу, кісток, кровоносних судин і визначити мінімальні зміни органів.

У нашому медичному центрі використовується 64-зрізовий сканер Toshiba Aquilion, який створює детальні зображення будь-якого органу за кілька секунд.

Пріорітетними напрямками роботи нашого відділення є діагностика захворювань орбіт (ендокринна  орбітопатія), органів шиї (багатовузловий зоб, рак щитоподібної залози, аденома/гіперплазія/рак прищитоподібної залози), органів черевної порожнини (новоутворення наднирників, нейроендокринні пухлини).

Рентгенівська  денситометрія

Остеопороз – системне захворювання скелета, яке характеризується зменшенням маси кістки в одиниці об’єму та порушенням мікроархітектури кісткової тканини, що призводить до підвищення крихкості кісток та високого ризику їх переломів.

Для раннього виявлення остеопорозу «золотим стандартом» є метод рентгенівської денситометрії.

В нашому центрі діагностика проводиться за допомогою денситометра “LUNAR PRODIGY PRIMO”, General Electric.

Мамографія – це методика рентгенівського дослідження молочних залоз, що дозволяє своєчасно розпізнати патологічні процеси  та є  «золотим стандартом» в профілактичному обстеженні.

Жінки після 40 років проходять мамографію кожні 2 роки, після 50 років – кожен рік. Як правило, мамографію проводять в 2 проекціях на 6-12ий  день менструального циклу.

У нашому відділенні встановлено мамографічну систему «LORAD M-IV SERIES», Hologic.

Рентгенівські дослідження

На сьогодні, у зв’язку із впровадженням цифрових рентгенівських систем у сучасних центрах,  рентгенівські дослідження  стають дедалі актуальними.

У відділенні працює система рентгенівська універсальна з дистанційним керуванням «WINSCOPE»,Toshiba Medical System Corporation, за допомогою якої проводиться  рентгенографія кісток скелету та суглобів, колоносових пазух, органів грудної клітки, рентгеноскопія стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, метросальпінгографія (дослідження прохідності маточних труб у пацієнток із безпліддям).

 

ГУК Соломія Ігорівна

ГУК Соломія Ігорівна

В.о. завідувача відділу променевої діагностики